Tvorba www prezentácií a internetových obchodov. Optimalizácia web stránok pre vyhľadávače. Tvorba loga a propagačných materiálov.

Korektúra textov, kontrola pravopisu web stránok

Korektúra textov, kontrola pravopisu web stránokAko náhle je strán­ka uve­rej­ne­ná na in­ter­ne­te, je do­stup­ná kaž­dé­mu po­u­ží­va­te­ľo­vi internetu. Preto je dôležité, aby na stránke bolo čo najmenej pravopisných chýb v texte (diakritika, preklepy, pravopis atď.).

Dôvodov, prečo by ste na webe nemali mať pravopisné chyby, je niekoľko:

  • Pravopisné chyby svedčia o úrovni, dôveryhodnosti, finančnom zázemí a dôslednosti firmy. Objednali by ste si niečo (tovar, služby) u takej firmy?
  • Pravopisné chyby vplývajú aj na pozíciu Vášho webu vo výsledkoch vyhľadávania vyhľadávačov akým je napríklad Google. A to je ďalší dôvod kde môžete prísť o zákazníka a prísť o zákazníka znamená prísť o peniaze.
  • Strata renomé v očiach návštevníkov Vašej web stránky. Chyby na web stránke môžu svedčiť aj o schopnosti firmy robiť dobre, dôsledne svoju prácu a prístup k práci.

To je pár dôvodov, pre ktoré by sa korektúra textov nemala podceňovať pri tvorbe a prevádzkovaní web stránok. Za "pár eur" sa môžete týmto problémom vyvarovať a uistiť sa, že pravopisné chyby nie sú príčinou straty záujmu o Vaše služby.

Koľko to bude stáť?

Po objednaní tejto služby Vám bude dodaný pdf súbor s obrázkami stránok Vašej web stránky, kde budú zvýraznené gramatické chyby. Cena tejto služby záleží od množstva kontrolovaných textov, ale pohybuje sa v rovine cca 10€.

Neváhajte a dajte si skontrolovať pravopis na Vašej web stránke a predídete tak stratám pri objednávkach Vašich služieb, či tovaru.

(c) 2009 Peknastranka.sk