Tvorba www prezentácií a internetových obchodov. Optimalizácia web stránok pre vyhľadávače. Tvorba loga a propagačných materiálov.

Ako si vybrať dodávateľa pre tvorbu web stránky

13.03.2010 16:57

Otáznik."Tvorba webu nie je len o tom, vytvoriť nejaký vzhľad web stránky, pridať do neho nejaké texty s ponukou služieb, zopár obrázkov a umiestniť to celé niekde na internet."

Z môjho pohľadu existujú web stránky, ktoré zarábajú a web stránky, za ktoré ste zbytočne vyhodili peniaze. Pri tvorbe webu musia byť dodržané určité postupy a úkony, bez ktorých web stránka svojmu majiteľovi nebude prinášať zisk.

Aj za relatívne málo peňazí, môžete získať kvalitnú webovú prezentáciu Vašej firmy, ale vyberte si toho správneho dodávateľa.

Čo by mala tvorba každej web stránky obsabovať?

Tvorba webu je zložená z niekoľkých odborov a pri profesionálnych web stránkach, na to vedomosti jednotlivca často nepostačujú.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku pre vytvorenie www prezentácie s podrobným rozpisom jednotlivých prác a zistite, či sú v nej zahrnuté tieto práce:


Vytvorenie vzhľadu web stránky

Návrh a nakódovanie šablóny (vzhľadu web stránky) pri bežnom webe ako napríklad tento, by malo stáť od 150 do 300€.

Vytvorením web stránky spolupráca nekončí

Vytvorením web stránky sa spolupráca, medzi Vami a dodávateľom webových služieb, práve začína. Nie každá web stránka začne majiteľovi plniť účel, hneď po jej vytvorení. Každú web stránku je potrebné istú dobu dolaďovať, tvoriť pre ňu nové spätné odkazy, aby sa lepšie umiestňovala vo vyhľadávačoch, upravovať jej obsah alebo ju podporiť reklamou.

Aj vy sa podieľate na úspešnosti Vašej web stránky

Úspech vašej webovej prezentácie nie je len na firme, ktorá ju pre Vás urobila. Svoju web stránku si musíte priebežne aktualizovať, pridávať novinky, publikovať aktuálne akcie na služby či tovar, flexibilne reagovať na zmeny v rámci firmy aj zmenou obsahu web stránky.

Aká práca, taká pláca a platí to samozrejme aj naopak

Každé vytvorenie web stránky nie je rovnako nákladné. Dobrý a kvalitný web, ktorý má premyslený každý detail a vo vyhľadávačoch sa zobrazuje na popredných miestach, si vyžaduje viac času, aby tvorcovia dospeli k želanému výsledku a k Vašej spokojnosti.

 

Pokiaľ sa chcete bezplatne poradiť, ohľadom výberu správneho dodávateľa pre tvorbu Vašej www stránky, neváhajte nás kontaktovať.

Stačí nám popísať Vaše potreby a predstavu, a spravíme pre Vás približnú kalkuláciu nákladov.

Späť

Diskusná téma: Ako si vybrať dodávateľa pre tvorbu web stránky

Neboli nájdené žiadne príspevky.

(c) 2009 Peknastranka.sk