Tvorba www prezentácií a internetových obchodov. Optimalizácia web stránok pre vyhľadávače. Tvorba loga a propagačných materiálov.

Roboform: Registrujte do internetových katalógov rýchlejšie

23.02.2010 10:35

Minule som počítal, koľko času som strávil registráciou web stránok do internetových katalógov za posledný rok a zistil som, že to bol skoro mesiac môjho pracovného času.

Trochu neskoro, ale predsa som prišiel na to, ako urýchliť proces registrácie pomocou programu Roboform. Do Roboformu si môžete uložiť prihlásenia (meno a heslo) pre jednotlivé stránky alebo vytvoriť si "identity" pre webové formuláre (pri častých nákupoch v E-shopoch a pod.). Má v sebe aj generátor hesiel.

"Identity" sa v Roboforme dajú použiť na vypĺňanie formulárov pri registrácií do katalógov. Nebudem tu písať celý postup so screenshotmi, lebo to už spravili predomnou, takže nižšie dávam do pozornosti dva články s návodom, ako Roboform pri registrácií do katalógov používať.

Ja používam free verziu Roboformu s obmedzeniami, ktorá mi na registráciu do katalógov postačuje.

 

Kam ďalej?

Späť

Diskusná téma: Roboform - Registrujte do internetových katalógov rýchlejšie

Dátum
Vložil
Titulok

Hello. And Bye.

Dátum
Vložil
Titulok

Programy pre katalogy a inzerciu

https://slovenskeweby.eu ponukaju programy pre poloautomaticke vkladanie do katalogov a inzercie. Vsetko preddefinovane a updatovane. Problem roboformu je v tom, ze nedokaze nahradzat niektore veci automaticky. Napriklad v poliach pre email je casto krat umiestneny zavinac, cize on nema funkciu "replace".
Nehovoriac o tom,, ze existuje mnozstvo dalsich problemov /suhlas s podmienkami, upload obrazkov/, alebo fakt, ze takmer kazdy slovensky katalog je na inej platforme a tym padom roboform nevie vypisat polia, kedze zdrojovy kod danej webstranky je zakazdym iny.

(c) 2009 Peknastranka.sk