Tvorba www prezentácií a internetových obchodov. Optimalizácia web stránok pre vyhľadávače. Tvorba loga a propagačných materiálov.

Online kurz na tvorbu a správu web stránok v CMS Webnode

Cieľom kurzu je naučiť bežného používateľa internetu vytvoriť a spravovať web stránku efektívne, s dodržiavaním zásad použiteľnosti a optimalizácie pre vyhľadávače. Sme ochotní odovzdať Vám naše skúsenosti z oblasti tvorby a správy web stránok v online konzultáciách.

Pre koho je online kurz určený?

Kurz je určený pre tých, ktorí by svoju web stránku chceli posunúť do profesionálnej roviny, ale nevedia ako na to alebo nemajú čas na štúdium rozsiahlej problematiky.

Ako kurz prebieha?

Jedná sa o individuálny kurz počas hovoru prostredníctvom internetového komunikátora Skype. Pre priblíženie sa osobnému stretnutiu, používame vzájomné zdieľanie plochy, ktoré Skype tiež umožňuje a pomáha tak pri ukážkach práce v druhom počítači.

Potrebné programy:

Výhody online kurzov Webnode

Nemusíte cestovať na celodenné školenie. Informácie môžete vstrebávať postupne z pohodlia Vašej kancelárie, či domova a čo je hlavné, na Vašom počítači. Keďže pracujeme individuálne s každým účastníkom kurzu, venujeme sa len Vášmu Webnode projektu a jeho konkrétnej realizácií. Počet hodín a termíny taktiež zvolíme individuálne, počas pracovných dní aj vo večerných hodinách. Celý priebeh kurzu zapisujeme a vy tak dostanete "manuál" k Vašej web stránke.

Čo sa v online kurze naučíte?

  • Analýza konkurencie a hľadanosti kľúčových slov na internete
  • Správna štruktúra web stránky a použiteľnosť
  • Onpage optimalizácia web stránky
  • Offpage optimalizácia web stránky
  • Úprava vzhľadu Webnode šablón
  • Online PPC reklama
  • Ako na internetový marketing
  • Viac podrobností o kurze

Koľko to bude stáť?

Cena za hodinu školenia v online kurze je 10€/260Kč. Celkové náklady na zaškolenie sú rôzne, ale vieme Vás naučiť všetko potrebné v cca 10-tich hodinách online školení, takže približná cena kurzu sa pohybuje okolo 100€ / 2600kč.

Objednávka kurzu

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si individuálny kurz, ktorý Vám pomôže pri tvorbe a správe Vašej web stránky, či E-shopu.

Povedali o nás

Mať svoju web stránku na ktorej môžem niečo prezentovať, je sen mnohých ľudí. Na internete je veľa firiem a jednotlivcov, ktorí ponúkajú vytvorenie web stránok. Je ešte iná možnosť, že sa trošku potrápite a vytvoríte si webovú stránku sami.

Ja som si zvolil ten druhý spôsob. Nakoľko som chcel web stránku ktorá aj zaujme, hľadal som na internete niekoho, kto mi s tým pomôže. Po dlhšom surfovaní som našiel web peknastranka.sk, kde ponúkajú online kurz pre systémWebnode. Dnes, keď píšem tieto riadky už viem, že som sa rozhodol správne. V priebehu online kurzu mi bolo postupne vysvetlené, ako sa robí analýza kľúčových slov, návrh celkovej štruktúry web stránky, formátovanie textov, vkladanie a úprava čistých obrázkov aj s ich alternatívnym popisom, vysvetlenie SEO optimalizácie.

V samotnom priebehu online kurzu som si postupne vytváral webovú stránku s tým vedomím, že si ju budem môcť kedykoľvek dopĺňať a priebežne aktualizovať, čo Vám dáva veľkú výhodu oproti statickým stránkam.

Touto cestou chcem povedať a tiež odporučiť, že online kurz na www.peknastranka.sk je určite tá správna cesta ako si vytvoriť peknú webovú stránku.

Stanislav, www.nwa.zdrave-telo.sk
 

(c) 2009 Peknastranka.sk