Tvorba www prezentácií a internetových obchodov. Optimalizácia web stránok pre vyhľadávače. Tvorba loga a propagačných materiálov.

Čo sa v online kurze Webnode naučíte?  

Analýza konkurencie a hľadanosti kľúčových slov na internete

V približne dvoch hodinách konzultácie Vás naučíme, ako si spravíte analýzu Vašej konkurencie na internete a čo spraviť pre to, aby ste ju predbehli. Ukážeme si, ako si spravíte analýzu hľadanosti kľúčových slov a fráz vo vyhľadávačoch, ktoré neskôr použijete pri optimalizácii Vášho Webnode projektu.

Správna štruktúra web stránky a použiteľnosť

Naučíme Vás, ako si vytvoriť štruktúru web stránky tak, aby bola ľahko použiteľná a bolo zvýraznené to dôležité, ako priviesť Vašich návštevníkov k tomu dôležitému a spraviť z nich zákazníkov.

Onpage optimalizácia web stránky

V tejto časti online školenia si ukážeme, ako pre Vašu web stránku upraviť a tvoriť texty a fotografie. Ako písať pútavé a optimalizované články pre zvyšovanie návštevnosti. Ako správne doplniť kľúčové slová získané z analýzy do nadpisov, textov, odkazov a štítkov v rámci Vášho Webnode projektu. Naučíme sa zmenšovať fotografie pre použitie na webe, vypĺňanie alternatívnych popisov a pod.

Off-page optimalizácia web stránky

Poskytneme Vám zoznam slovenských a českých internetových katalógov firiem a web stránok a ukážeme Vám, ako Váš Webnode projekt do týchto katalógov zaregistrovať a získať tak nových návštevníkov. Úkážeme Vám, ako si dohodnúť výmenu odkazov s inými web stránkami a získať tak lepší Goole Page Rank a návštevnosť.

Úprava vzhľadu Webnode šablón

Ukážeme si, ako veľmi jednoducho upraviť vzhľad Vašej Webnode šablóny, aby sa čo najlepšie hodila k jej zameraniu. Úpravy, ktoré nezvládnete, za Vás v rámci online konzultácii radi spravíme.

Online PPC reklama

Naučíme Vás, ako si vytvoriť reklamnú kampaň v online inzertných systémoch Google AdSense a eTarget tak, aby bola efektívna a nestála Vás veľa peňazí.

Marketingové poradenstvo a online podpora

Nie každá web stránka začne hneď prinášať svoje ovocie a je potrebné spraviť ďalšie kroky k tomu, aby plnila svoj účel. Pomôžeme Vám s online marketingom, aby ste využili potenciál svojho Webnode projektu. V prípade potreby budeme nápomocní online, pri riešení Vašich problémov.

(c) 2009 Peknastranka.sk