Tvorba www prezentácií a internetových obchodov. Optimalizácia web stránok pre vyhľadávače. Tvorba loga a propagačných materiálov.

Optimalizácia webu pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače má za úlohu na Vašu stránku priviesť návštevníkov z vyhľadávačov (Google, Zoznam a ďalšie), ktorí vyhľadávajú slová a frázy relevantné pre Vašu web stránku.


Analýza, návrh a aplikácia kľúčových slov

Analýzou kľúčových slov zistíme, ktoré slová a frázy užívatelia pre oblasť Vášho podnikania najčastejšie vyhľadávajú. Zároveň zistíme, na akých pozíciách vo vyhľadávačoch sa na tieto slová a frázy nachádzajú vaši konkurenti. Kľúčové slová aplikujeme URL adries, titulkov stránok, nadpisov a textov každej stránky.

 

Registrácia do internetových katalógov

Pre tvorbu spätných odkazov, ktoré odkazujú na Vašu web stránku je nevyhnutná registrácia do internetových katalógov. Okrem tvorby spätných odkazov to má niekoľko ďalších výhod. Disponujeme databázou viac ako 85-tich slovenských a 110-tich českých katalógov firiem a web stránok.

 

Aktualizácia web stránky a tvorba spätných odkazov

Optimalizácia web stránky nie je jednorázová záležitosť. Je potrebné priebežne aktualizovať jej obsah, prípadne publikovať novinky, tvoriť spätné odkazy a ďalšie úkony pre udržanie alebo zlepšovanie pozícií vo výsledkoch vyhľadávania.

(c) 2009 Peknastranka.sk