Tvorba www prezentácií a internetových obchodov. Optimalizácia web stránok pre vyhľadávače. Tvorba loga a propagačných materiálov.

Registrácia do internetových katalógov

Internetové katalógy denne využíva veľké množstvo ľudí, ktorí hľadajú aj Vaše služby či produkty. Registrácia do katalógov má niekoľko výhod a pre zvýšenie návštevnosti web stránky je nevyhnutná.

Máme aktuálny zoznam 40 slovenských a 40 českých katalógov firiem a web stránok, ktoré umožňujú bezplatnú registráciu zadarmo a registráciu bez spätného odkazu na daný katalóg.

Na základe analýzy štatistík návštevnosti niektorých zaregistrovaných webov sme z pôvodného počtu 85. slovenských a 110. českých vybrali tie katalógy, z ktorých reálne prichádzajú návštevníci na zaregistrovanú web stránku. Počet sa rapídne zredukoval, ale registrácia je teraz efektívnejšia a pre Vás lacnejšia.

Intenetové katalógy.

Výhody registrácie do internetových katalógov:

  • zvýšenie návštevnosti
  • pravidelný návštevníci hľadajúci Vaše služby či produkty
  • tvorba spätných odkazov
  • množstvo ponúk od dodávateľov materiálov a strojov

 

Vyberte si z troch balíčkov registrácie web stránok do katalógov firiem a web stránok:

  1. Registrácia web stránky alebo E-shopu do 40 slovenských vybraných katalógov firiem a www stránok. Cena je 30€.
  2. Registrácia web stránky alebo E-shopu do 40 českých vybraných katalógov firiem a webstránok. Cena je 30€.
  3. Registrácia web stránky alebo internetového obchodu do slovenských aj českých katalógov firiem a webstránok (spolu cca 80 vybraných katalógov). Cena je 50€.

 

Vyberte z troch balíčkov pre registráciu Vášho internetového obchodu do katalógov internetových obchodov:

  1. Registrácia do slovenských katalógov internetových obchodov, ktoré ponúkajú bezplatnú registráciu obchodov (cca 12 katalógov) s dohodnutím prednostných pozícii v katalógoch. Cena je 30€.
  2. Registrácia do českých katalógov internetových obchodov, ktoré ponúkajú bezplatnú registráciu obchodov (cca 20 katalógov) taktiež s dohodnutím zvýhodnených pozícií vo výpise kategórií v katalógoch. Cena je 40€.
  3. Spojená registrácia E-obchodu do slovenských aj českých katalógov internetových obchodov s lepšími pozíciami v kategóriách. Cena je 60€.

 

Ako prebieha registrácia?

Ručná registrácia web stránky je vytvorenie "vizitky" v internetovom katalógu. Pre vytvorenie vizitky je potrebné zadať Popis činnosti, kľúčové slová (pre vyhľadávanie), kontaktné údaje, www adresu firmy a ďalšie údaje.

Pre zvýšenie efektivity registrácie je potrebné spraviť analýzu hľadanosti kľúčových slov a fráz, vytvoriť niekoľko odlišných nadpisov a popisov web stránky a umiestniť ju do vhodnej kategórie (kategórií) katalógu.

 

Lepšie pozície v kategóriách

Ďalšou službou v rámci registrácie www stránok a E-shopov do katalógov je dohodnutie bezplatného zvýraznenia záznamu a získanie popredných pozícií v jednotlivých kategóriách.

 

Máte záujem o registráciu svojej web stránky alebo internetového obchodu do internetových katalógov? Kontaktujte nás.

 

 

(c) 2009 Peknastranka.sk